Products
-
Sold outProvider:PAUL HARTMANNSicSac sick bag, 50 pack
Regular price 15,72€Offer price 15,72€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:PAUL HARTMANNHartmann Panty Liners MoliCare® Premium Lady Pad, Various Types
Regular price From 1,89€Offer price From 1,89€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:PAUL HARTMANNSoft Zellin 60 x 30 mm, 100 pack
Regular price 2,60€Offer price 2,60€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:PAUL HARTMANNSorbalgon T tamponade strips of 1g or 2g Hartmann / 30cm
Regular price From 28,08€Offer price From 28,08€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:PAUL HARTMANNHartmann Sorbalgon® Classic, 10 x 20 cm, 5 pcs.
Regular price 71,94€Offer price 71,94€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:BODEHartmann Sterillium Hand disinfectant 10x 1000ml, dosing pump
Regular price 89,22€Offer price 89,22€ Regular priceUnit price 8,92€ pro l -
Sold outProvider:BODEHartmann Sterillium Hand disinfectant 10x 500ml, dosing pump
Regular price 42,98€Offer price 42,98€ Regular priceUnit price 8,60€ pro l -
Sold outProvider:BODEHartmann Sterillium Hand disinfectant 2x 500ml, dosing pump
Regular price 9,32€Offer price 9,32€ Regular priceUnit price 9,32€ pro l -
Sold outProvider:BODEHartmann Sterillium Hand disinfectant 3x 500ml, dosing pump
Regular price 13,53€Offer price 13,53€ Regular priceUnit price 9,02€ pro l -
Sold outProvider:PAUL HARTMANNHartmann Sterillium® 2 in 1 wipes, hand and surface disinfection wipe
Regular price 1,75€Offer price 1,75€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:PAUL HARTMANNHartmann Sterillium® foam extra care, hand disinfection foam
Regular price 7,60€Offer price 7,60€ Regular priceUnit price 30,40€ pro l -
Sold outProvider:PAUL HARTMANNHartmann Sterillium® surface spray, surface disinfection spray
Regular price 6,00€Offer price 6,00€ Regular priceUnit price 12,00€ pro l -
Sold outProvider:PAUL HARTMANNHartmann Strampelpeter flakes diapers, diapers, all variants, 56 pack
Regular price From 8,21€Offer price From 8,21€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:PAUL HARTMANNHartmann Strampelpeter® disposable diapers, 30x11 cm turquoise/white
Regular price 7,26€Offer price 7,26€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:PAUL HARTMANNHartmann Stülpa Tubular Net Bandage, 1 roll, seamlessly knitted
Regular price From 6,05€Offer price From 6,05€ Regular priceUnit price 3,44€ pro m
We are happy to provide our customers in Germany with non-binding advice on the topic of "Products"
You can reach us by phone during our opening hours at
02368 89 89 779 (Mon-Fri, 09:00 - 12:30)
Or via our