Products
-
Sold outProvider:CEDERROTHCederroth Burn Kit, filled, 20 pieces
Regular price 115,76€Offer price 115,76€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:PAUL HARTMANNSurgical Tweezers Adson Micro, straight, by Hartmann, 12 cm, 25 items
Regular price 67,38€Offer price 67,38€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:PAUL HARTMANNSurgical Tweezers Adson, straight, by Hartmann, 12 cm, 25 items
Regular price 65,05€Offer price 65,05€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:PAUL HARTMANNSurgical Tweezers, standard, straight, by Hartmann, 14 cm, 25 items
Regular price 57,70€Offer price 57,70€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:PAUL HARTMANNSurgical Scissors by Hartmann, straight, 25 items, different versions
Regular price From 73,95€Offer price From 73,95€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:DR. SCHUMACHERCleanisept Surface Disinfectant by Dr. Schumacher
Liter:Regular price From 15,37€Offer price From 15,37€ Regular priceUnit price 15,37€ pro l -
Sold outProvider:DR. SCHUMACHERCleanisept wipes disinfectant wipes Dr. Schumacher all variants
Regular price 6,83€Offer price 6,83€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:DR. SCHUMACHERCleanisept wipes disinfectant wipes forte by Dr. Schumacher 100 pieces
Regular price 14,33€Offer price 14,33€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:DR. SCHUMACHERCleanisept Wipes forte maxi desinfection wipes from Dr. Schumacher, 100 pieces
Regular price 11,31€Offer price 11,31€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:ABBOTTClearview Exact Strep A, streptococcus A cassette tests, 25 item
Regular price 47,04€Offer price 47,04€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:BORTClimaCare® Shoulder warmer Bort, cotton + Angora, white, various. size
Regular price 19,99€Offer price 19,99€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:CORA FEECora Fee Antioxidant Complex, 14 x 2ml ampoules
Regular price 17,57€Offer price 17,57€ Regular priceUnit price 627,50€ pro l -
Sold outProvider:CORA FEECora Fee Aqua di Mare Complex, moisturizing gel, 14 x 2ml ampoules
Regular price 17,62€Offer price 17,62€ Regular priceUnit price 629,29€ pro l -
Sold outProvider:CORA FEECora Fee Black Orchid Ampoules, Anti-Age Lifting, 14 x 2ml
Regular price 26,99€Offer price 26,99€ Regular priceUnit price 963,93€ pro l -
Sold outProvider:CORA FEECora Fee Coenzym Q10 Ampoules, 14 x 2ml
Regular price 17,66€Offer price 17,66€ Regular priceUnit price 630,71€ pro l
We are happy to provide our customers in Germany with non-binding advice on the topic of "Products"
You can reach us by phone during our opening hours at
02368 89 89 779 (Mon-Fri, 09:00 - 12:30)
Or via our