DOPPELHERZ
-
Sold outProvider:DOPPELHERZDoppelherz aktiv Magnesium + Calcium + Potassium, 15 Effervescent Tablets
Regular price 3,05€Offer price 3,05€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:DOPPELHERZDoppelherz aktiv Magnesium + Calcium + Potassium, 30 Tablets
Regular price 3,82€Offer price 3,82€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:DOPPELHERZDoppelherz aktiv Magnesium 400 + Potassium, 30 Tablets
Regular price 3,45€Offer price 3,45€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:DOPPELHERZDoppelherz aktiv Magnesium 400 + B-Complex, 15 Effervescent Tablets
Regular price 2,79€Offer price 2,79€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:DOPPELHERZDoppelherz aktiv Magnesium 400, B+Folic Acid, 120 Tablets
Regular price 12,14€Offer price 12,14€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:DOPPELHERZDoppelherz aktiv Melatonin Direct, 20 Portions
Regular price 4,25€Offer price 4,25€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:DOPPELHERZDoppelherz aktiv Melatonin Spray, 20ml
Regular price 4,72€Offer price 4,72€ Regular priceUnit price 236,00€ pro l -
Sold outProvider:DOPPELHERZDoppelherz aktiv Melatonin, 40 Soft Gummies
Regular price 8,12€Offer price 8,12€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:DOPPELHERZDoppelherz aktiv Vital, Zinc, Millet Extract, 30 Capsules
Regular price 3,42€Offer price 3,42€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:DOPPELHERZDoppelherz aktiv Multi-Vitamins Immune Family, 250ml
Regular price 5,77€Offer price 5,77€ Regular priceUnit price 23,08€ pro l -
Sold outProvider:DOPPELHERZDoppelherz aktiv Vitamin B12, direct, 20 Portions
Regular price 3,50€Offer price 3,50€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:DOPPELHERZDoppelherz pure Bitter Drops, 50ml
Regular price 8,08€Offer price 8,08€ Regular priceUnit price 161,60€ pro l -
Sold outProvider:DOPPELHERZDoppelherz aktiv Magnesium, B6 + B12, direct, 20 Portions
Regular price 3,68€Offer price 3,68€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:DOPPELHERZDoppelherz aktiv Magnesium + Potassium, direct, 20 Portions
Regular price 3,61€Offer price 3,61€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:DOPPELHERZDoppelherz aktiv Magnesium + Calcium + Vitamin D3, 15 Effervescent Tablets
Regular price 2,79€Offer price 2,79€ Regular priceUnit price pro
We are happy to provide our customers in Germany with non-binding advice on the topic of "DOPPELHERZ"
You can reach us by phone during our opening hours at
02368 89 89 779 (Mon-Fri, 09:00 - 12:30)
Or via our