PAUL HARTMANN
-
Sold outProvider:PAUL HARTMANNHartmann Skin Care Oil MoliCare® Skin, vitamin E, 500ml
Regular price 13,08€Offer price 13,08€ Regular priceUnit price 26,16€ pro l -
Sold outProvider:PAUL HARTMANNHartmann MoliCare® Skin Hand Cream, 200ml
Regular price 4,53€Offer price 4,53€ Regular priceUnit price 22,65€ pro l -
Sold outProvider:PAUL HARTMANNHartmann MoliCare® Skin fluid gel, panthenol, 200ml
Regular price 5,01€Offer price 5,01€ Regular priceUnit price 25,05€ pro l -
Sold outProvider:PAUL HARTMANNHartmann shampoo MoliCare® Skin, ph-skin-neutral, 500ml
Regular price 4,53€Offer price 4,53€ Regular priceUnit price 9,06€ pro l -
Sold outProvider:PAUL HARTMANNHartmann MoliCare® Skin Foaming Cleanser, 400 ml
Regular price 7,04€Offer price 7,04€ Regular priceUnit price 17,60€ pro l -
Sold outProvider:PAUL HARTMANNHartmann care bath MoliCare® Skin, 500 ml
Regular price 5,23€Offer price 5,23€ Regular priceUnit price 10,46€ pro l -
Sold outProvider:PAUL HARTMANNKocher Clamp, surgical, straight, by Hartmann, 14 cm, 25 items
Regular price 81,32€Offer price 81,32€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:PAUL HARTMANNPean Clamps, anatomical straight, by Hartmann, 14 cm, 25 items
Regular price 80,55€Offer price 80,55€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:PAUL HARTMANNNeedle Holder Mayo Hegar-Hartmann, straight, 14 cm, sterile, 1 item
Regular price 2,92€Offer price 2,92€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:PAUL HARTMANNPehazell 37 x 57 cm unbleached, s, 15 kg
Regular price 114,60€Offer price 114,60€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:PAUL HARTMANNHartmann Omnisilk Fixation Plaster, Artificial Silk 2,5cmx9,2m, 1 Roll
Regular price 4,80€Offer price 4,80€ Regular priceUnit price 0,52€ pro m -
Sold outProvider:PAUL HARTMANNSoft Zellin 60 x 30 mm, 100 pack
Regular price 2,60€Offer price 2,60€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:PAUL HARTMANNPeha thread diameter, 100 pack
Regular price 28,35€Offer price 28,35€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:PAUL HARTMANNKilner Retractors by Hartmann, 16 cm, 15 items
Regular price 61,33€Offer price 61,33€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:PAUL HARTMANNSharp Curette Williger by Hartmann, disposable, 16,5 cm, 25 items
Regular price 87,51€Offer price 87,51€ Regular priceUnit price pro
We are happy to provide our customers in Germany with non-binding advice on the topic of "PAUL HARTMANN"
You can reach us by phone during our opening hours at
02368 89 89 779 (Mon-Fri, 09:00 - 12:30)
Or via our