PAUL HARTMANN
-
Sold outProvider:PAUL HARTMANNHARTMANN Esmarch Mitella DIN 13168 white, 1 item
Regular price 0,21€Offer price 0,21€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:PAUL HARTMANNDispensers CleanSafe touchless 10x1L Sterillium® Gel pure CleanSafe
Regular price 148,89€Offer price 148,89€ Regular priceUnit price 14,89€ pro l -
Sold outProvider:PAUL HARTMANNOmnipor Fixation Plaster, Nonwoven Plaster, 5cm x 9,2 m, 2 Rolls
Regular price 18,05€Offer price 18,05€ Regular priceUnit price 0,98€ pro m -
Sold outProvider:PAUL HARTMANNEuro dispenser RX5 touchless with collection tray from Hartmann, for 500ml euro bottles
Regular price 111,26€Offer price 111,26€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:PAUL HARTMANNDispensers CleanSafe basic VAT 10x1L Sterillium® Gel pure CleanSafe
Regular price 108,56€Offer price 108,56€ Regular priceUnit price 10,86€ pro l -
Sold outProvider:PAUL HARTMANNHartmann Omnisilk Fixation Plaster, Artificial Silk, 5cm x 9,2m, 2 rolls
Regular price 17,79€Offer price 17,79€ Regular priceUnit price 0,97€ pro m -
Sold outProvider:PAUL HARTMANNHartmann Omnisilk Fixation Plaster, Artificial Silk 2,5cmx9,2m 5 Rolls
Regular price 20,54€Offer price 20,54€ Regular priceUnit price 0,45€ pro m -
Sold outProvider:PAUL HARTMANNAnatomical Tweezers Adson, straight, by Hartmann, 12 cm, 25 items
Regular price 58,02€Offer price 58,02€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:PAUL HARTMANN
Hartmann anatomical tweezer, standard, grooves, straight, 14 cm
Regular price 57,70€Offer price 57,70€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:PAUL HARTMANN
Incontinence brief MoliCare® Premium Mobile, XL, 5 drops
Regular price 14,94€Offer price 14,94€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:PAUL HARTMANNHARTMANN insect bite healer with 3 intensity levels
Regular price 25,73€Offer price 25,73€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:PAUL HARTMANNHartmann Telasorb® Abdominal Pads 6-ply, 45 x 45 cm, green
Regular price 149,37€Offer price 149,37€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:PAUL HARTMANNBode Bacillol® 30 Sensitive Green Tissues, 120 wipes
Regular price 11,94€Offer price 11,94€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:PAUL HARTMANNHartmann MC Skin® Zinc Oxide Cream, 200ml
Regular price 7,90€Offer price 7,90€ Regular priceUnit price 39,50€ pro l -
Sold outProvider:PAUL HARTMANNHartmann Peha-haft® Color 8 cm blue, stretched 21m long
Regular price 12,66€Offer price 12,66€ Regular priceUnit price pro
We are happy to provide our customers in Germany with non-binding advice on the topic of "PAUL HARTMANN"
You can reach us by phone during our opening hours at
02368 89 89 779 (Mon-Fri, 09:00 - 12:30)
Or via our