-
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke thermosept® ED, endoscopes disinfection, foaming, sizes
Liter:Regular price 59,34€Offer price 59,34€ Regular priceUnit price 11,87€ pro l -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke Neutralizer Thermosept® NKP, Phosphoric Acid, 2 Sizes
Liter:Regular price 28,60€Offer price 28,60€ Regular priceUnit price 4,77€ pro l -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke Instrument Cleaner Thermosept® RKF, Alkaline, 2 Sizes
Liter:Regular price 24,74€Offer price 24,74€ Regular priceUnit price 4,95€ pro l -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke Instrument Cleaner Thermosept® Alka Clean Forte, Sizes
Liter:Regular price 30,82€Offer price 30,82€ Regular priceUnit price 6,16€ pro l -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke thermosept® SKS softener, sour, bedpans 5 kg
Regular price 21,41€Offer price 21,41€ Regular priceUnit price 4,28€ pro kg -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke thermosept® NKZ neutralizer, citric acid, phosphate-free, 5 l
Regular price 21,21€Offer price 21,21€ Regular priceUnit price 4,24€ pro l -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke thermosept® ER endoscopy cleaning, enzymes, foam-inhibited, 5l
Regular price 44,52€Offer price 44,52€ Regular priceUnit price 8,90€ pro l -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke Thermosept® PAA Additive Endoscope Disinfection, f. RDG-E, 5 L
Regular price 103,87€Offer price 103,87€ Regular priceUnit price 20,77€ pro l -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke Thermosept® NDR Disinfectant Cleaner, Aldehyde-Free, 20 L
Regular price 144,50€Offer price 144,50€ Regular priceUnit price 7,23€ pro l
We are happy to provide our customers in Germany with non-binding advice on the topic of "schülke Desinfektionsreiniger "
You can reach us by phone during our opening hours at
02368 89 89 779 (Mon-Fri, 09:00 - 12:30)
Or via our