0
-
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke gigazyme® Instrument Cleaner 3 enzymes, ultrasound bath, sizes
Liter:Regular price From 54,19€Offer price From 54,19€ Regular priceUnit price 25,69€ pro l -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke Edisonite® CLASSIC instrument cleaners, powder, alkaline sizes
Regular price 77,41€Offer price 77,41€ Regular priceUnit price 15,48€ pro kg -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke aspirmatic® instrument disinfection, clean, dental, 2L
Regular price 27,02€Offer price 27,02€ Regular priceUnit price 13,51€ pro l -
Sold outProvider:SCHÜLKEaspirmatic Cleaner and Instrument Disinfectant by schuelke, 2 litres
Regular price 23,39€Offer price 23,39€ Regular priceUnit price 11,70€ pro l -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke Thermosept® PAA Additive Endoscope Disinfection, f. RDG-E, 5 L
Regular price 103,87€Offer price 103,87€ Regular priceUnit price 20,77€ pro l -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke gigasept® pearls instrument disinfectant, granules, sizes
Regular price From 58,53€Offer price From 58,53€ Regular priceUnit price 39,02€ pro kg -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke rotasept®, aldehyde-free, corrosion protection
Liter:Regular price From 22,04€Offer price From 22,04€ Regular priceUnit price 11,02€ pro l -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke gigasept® instru AF instrument disinfection, aldehyde-fee
Liter:Regular price From 47,48€Offer price From 47,48€ Regular priceUnit price 23,74€ pro l -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke gigasept® FF New instrument disinfection, dialdehyde, sizes
Liter:Regular price From 94,30€Offer price From 94,30€ Regular priceUnit price 47,15€ pro l -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke gigazyme® X-tra instrument cleaner, high-performance, enzymes
Liter:Regular price From 27,09€Offer price From 27,09€ Regular priceUnit price 13,55€ pro l -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke thermosept® ED, endoscopes disinfection, foaming, sizes
Liter:Regular price 59,34€Offer price 59,34€ Regular priceUnit price 11,87€ pro l -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke Gigasept® AF Disinfectants, Endoscopes / Instruments, Sizes
Liter:Regular price 47,48€Offer price 47,48€ Regular priceUnit price 23,74€ pro l -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke Gigasept® AF Forte Disinfectants, Endoscopes / Instruments
Liter:Regular price From 93,10€Offer price From 93,10€ Regular priceUnit price 46,55€ pro l -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke Neutralizer Thermosept® NKP, Phosphoric Acid, 2 Sizes
Liter:Regular price 28,60€Offer price 28,60€ Regular priceUnit price 4,77€ pro l -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke Instrument Cleaner Thermosept® RKF, Alkaline, 2 Sizes
Liter:Regular price 24,74€Offer price 24,74€ Regular priceUnit price 4,95€ pro l
We are happy to provide our customers in Germany with non-binding advice on the topic of "schülke Instrumentendesinfektion"
You can reach us by phone during our opening hours at
02368 89 89 779 (Mon-Fri, 09:00 - 12:30)
Or via our