SCHÜLKE
-
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke hyclick®-Set, 20x 500ml desderman® + 1x dispenser
Regular price 132,06€Offer price 132,06€ Regular priceUnit price 13,21€ pro l -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke hyclick®-Set, 20x 500ml sensiva® wash lotion, 1x dispenser
Regular price 99,20€Offer price 99,20€ Regular priceUnit price 9,92€ pro l -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke Instrument Cleaner Thermosept® Alka Clean Forte, Sizes
Liter:Regular price 30,82€Offer price 30,82€ Regular priceUnit price 6,16€ pro l -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke Instrument Cleaner Thermosept® RKF, Alkaline, 2 Sizes
Liter:Regular price 24,74€Offer price 24,74€ Regular priceUnit price 4,95€ pro l -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke Instrument Tray, incl. Drain Tap, White, Without Lid, Sizes
Liter:Regular price From 27,75€Offer price From 27,75€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke Instrument Tray, PVC, Heat Resistant, Incl Accessories, 1 Set
Liter:Regular price From 66,05€Offer price From 66,05€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke Disinfection Bath-Set 30L, Witho. Discharge Tap, Lid Colors
Regular price From 175,44€Offer price From 175,44€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke canister dispenser, application, various variants
Regular price From 9,65€Offer price From 9,65€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke Canister key for 5-liter and 10-liter cans, 1 pack
Regular price 3,65€Offer price 3,65€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke Rocker Arm Closure, Dosing Cover f. Disinfectant Cleaner AF
Regular price 0,64€Offer price 0,64€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke Clamp For SM2 Drip Tray Holder, Spare Part, 1 pc
Regular price 7,14€Offer price 7,14€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke kodan tincture forte disinfectant spray skin, colorless, sizes
Liter:Regular price From 5,96€Offer price From 5,96€ Regular priceUnit price 23,84€ pro l -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke kodan tincture forte skin antiseptic, spray, colored, sizes
Liter:Regular price From 5,96€Offer price From 5,96€ Regular priceUnit price 15,81€ pro l -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke body lotion esemtan® dry skin balm, 500 ml
Regular price 6,22€Offer price 6,22€ Regular priceUnit price 12,44€ pro l -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke body lotion esemtan® skin lotion, 2 sizes
Liter:Regular price From 2,75€Offer price From 2,75€ Regular priceUnit price 18,33€ pro l
We are happy to provide our customers in Germany with non-binding advice on the topic of "SCHÜLKE"
You can reach us by phone during our opening hours at
02368 89 89 779 (Mon-Fri, 09:00 - 12:30)
Or via our