medicalcorner24
-
Sold outProvider:MEDICALCORNER24Isopropanol 70% isopropyl alcohol, 3 x 1 litre bottle
Regular price 23,74€Offer price 23,74€ Regular priceUnit price 7,91€ pro l -
Sold outProvider:MEDICALCORNER24Isopropanol 99,9% isopropyl alcohol, 3 x 1 litre bottle
Regular price 28,15€Offer price 28,15€ Regular priceUnit price 9,38€ pro l -
Sold outProvider:MEDICALCORNER24IPL Gel Epi-Med, IPL contact gel for laser hair removal, 5 x 1 litre
Regular price 17,87€Offer price 17,87€ Regular priceUnit price 3,57€ pro l -
Sold outProvider:MEDICALCORNER24Isopropanol 70% isopropyl alcohol, 5 x 1 litre bottle
Regular price 39,00€Offer price 39,00€ Regular priceUnit price 7,80€ pro l -
Sold outProvider:MEDICALCORNER24Isopropanol 99,9% isopropyl alcohol, 5 x 1 litre bottle
Regular price 45,13€Offer price 45,13€ Regular priceUnit price 9,03€ pro l -
Sold outProvider:MEDICALCORNER24MC24 Acetone 99,5%, solvent, fat dissolving, residue-free, 1.000ml
Regular price 8,28€Offer price 8,28€ Regular priceUnit price 8,28€ pro l -
Sold outProvider:MEDICALCORNER24MC24 drain tap for 20-liter insulated canister, 1 pc
Regular price 4,23€Offer price 4,23€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:MEDICALCORNER24MC24 outlet tap, measurer for 5 and 10 liter cans, 1 pack
Regular price 5,00€Offer price 5,00€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:MEDICALCORNER24MC24 disinfectant dispenser touchless with hand desinfection
Regular price 96,35€Offer price 96,35€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:MEDICALCORNER24Detectable Fingertip Plaster, blue, 50 x 45 mm
Regular price From 2,69€Offer price From 2,69€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:MEDICALCORNER24Detectable Fingertip Plaster, blue, 20 x 180 mm
Regular price From 4,15€Offer price From 4,15€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:MEDICALCORNER24Detectable Plaster, blue, 72 x 19 mm
Regular price From 1,72€Offer price From 1,72€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:MEDICALCORNER24Detectable Plaster, blue, 72 x 25 mm
Regular price From 1,94€Offer price From 1,94€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:MEDICALCORNER24Electrode Gel for ECG, EMG and EEG
Liter:Regular price From 2,13€Offer price From 2,13€ Regular priceUnit price 3,09€ pro l -
Sold outProvider:MEDICALCORNER24MC24 finger tape SET, cohesive, 2,5cmx4,5m, 3rolls
Regular price 2,73€Offer price 2,73€ Regular priceUnit price 0,20€ pro m
We are happy to provide our customers in Germany with non-binding advice on the topic of "medicalcorner24"
You can reach us by phone during our opening hours at
02368 89 89 779 (Mon-Fri, 09:00 - 12:30)
Or via our