Products
-
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke Set esemtan Wash Lotion 10x1000ml, hyclick, with wall mount
Regular price 73,06€Offer price 73,06€ Regular priceUnit price 7,31€ pro l -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke Set esemtan Wash Lotion 20x500ml, hyclick, with wall mount
Regular price 105,02€Offer price 105,02€ Regular priceUnit price 10,50€ pro l -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke esemtan Skin balm, hyclick, diff. Variants
Liter:Regular price From 5,13€Offer price From 5,13€ Regular priceUnit price 6,78€ pro l -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke esemtan® active gel, promotes blood circulation, cooling
Liter:Regular price 4,97€Offer price 4,97€ Regular priceUnit price 9,94€ pro l -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke esemtan® cleansing foam, odor-binding, germicidal, 500ml
Regular price 5,40€Offer price 5,40€ Regular priceUnit price 10,80€ pro l -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke esemtan® washing gloves, allantoin, ready to use, 10 items
Regular price 3,82€Offer price 3,82€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke Esemtan® Wash Lotion,Aallantoin, Soap-Free, 1000 ml
Regular price 5,03€Offer price 5,03€ Regular priceUnit price 5,03€ pro l -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke esemtan® wash lotion, allantoin, soap-free pH neutral, sizes
Liter:Regular price From 3,37€Offer price From 3,37€ Regular priceUnit price 6,74€ pro l -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke Euro dispenser KHK, disinfectant, short sleeves, 1.000 ml
Regular price 74,75€Offer price 74,75€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke Surface Cleaner S-M® Cleaning Aadditive, Streak-Free, Sizes
Liter:Regular price 11,46€Offer price 11,46€ Regular priceUnit price 5,73€ pro l -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke bottles doser, 20 ml tipping dosage for 2-liter bottles
Regular price 3,65€Offer price 3,65€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke Gigasept® AF Disinfectants, Endoscopes / Instruments, Sizes
Liter:Regular price 47,48€Offer price 47,48€ Regular priceUnit price 23,74€ pro l -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke Gigasept® AF Forte Disinfectants, Endoscopes / Instruments
Liter:Regular price From 93,10€Offer price From 93,10€ Regular priceUnit price 46,55€ pro l -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke gigasept® FF New instrument disinfection, dialdehyde, sizes
Liter:Regular price From 94,30€Offer price From 94,30€ Regular priceUnit price 47,15€ pro l -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke gigasept® instru AF instrument disinfection, aldehyde-fee
Liter:Regular price From 47,48€Offer price From 47,48€ Regular priceUnit price 23,74€ pro l
We are happy to provide our customers in Germany with non-binding advice on the topic of "Products"
You can reach us by phone during our opening hours at
02368 89 89 779 (Mon-Fri, 09:00 - 12:30)
Or via our