Products
-
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke gigasept® pearls instrument disinfectant, granules, sizes
Regular price From 58,53€Offer price From 58,53€ Regular priceUnit price 39,02€ pro kg -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke gigazyme® Instrument Cleaner 3 enzymes, ultrasound bath, sizes
Liter:Regular price From 54,19€Offer price From 54,19€ Regular priceUnit price 25,69€ pro l -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke gigazyme® X-tra instrument cleaner, high-performance, enzymes
Liter:Regular price From 27,09€Offer price From 27,09€ Regular priceUnit price 13,55€ pro l -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke hand disinfectant desmanol® care, Hyclick
Liter:Regular price From 6,65€Offer price From 6,65€ Regular priceUnit price 13,30€ pro l -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke Hand Disinfectant Desmanol® Care, fragrance free, 1000 ml
Regular price 7,70€Offer price 7,70€ Regular priceUnit price 7,70€ pro l -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke hand disinfectant desmanol® care, nurturing
Liter:Regular price From 2,02€Offer price From 2,02€ Regular priceUnit price 20,20€ pro l -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke Skin Antiseptic Kodan® Tincture Forte Colorl., 40x6ml Ampoules
Regular price 64,10€Offer price 64,10€ Regular priceUnit price 267,08€ pro l -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke Hyclick® Disinfectant Dispenser, for 1 L Hyclick® Bottles
Regular price 24,57€Offer price 24,57€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke hyclick® dispenser Vario, disinfectant dispenser
Regular price 27,65€Offer price 27,65€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke hyclick®-Set, 20x 500ml desderman® + 1x dispenser
Regular price 132,06€Offer price 132,06€ Regular priceUnit price 13,21€ pro l -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke hyclick®-Set, 20x 500ml sensiva® wash lotion, 1x dispenser
Regular price 99,20€Offer price 99,20€ Regular priceUnit price 9,92€ pro l -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke Instrument Cleaner Thermosept® Alka Clean Forte, Sizes
Liter:Regular price 30,82€Offer price 30,82€ Regular priceUnit price 6,16€ pro l -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke Instrument Cleaner Thermosept® RKF, Alkaline, 2 Sizes
Liter:Regular price 24,74€Offer price 24,74€ Regular priceUnit price 4,95€ pro l -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke Instrument Tray, incl. Drain Tap, White, Without Lid, Sizes
Liter:Regular price From 27,75€Offer price From 27,75€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke Instrument Tray, PVC, Heat Resistant, Incl Accessories, 1 Set
Liter:Regular price From 66,05€Offer price From 66,05€ Regular priceUnit price pro
We are happy to provide our customers in Germany with non-binding advice on the topic of "Products"
You can reach us by phone during our opening hours at
02368 89 89 779 (Mon-Fri, 09:00 - 12:30)
Or via our