Cosmetics Equipment
-
Sold outProvider:SUNDOSundo EASI-GRIP One-Handed Nail Clipper
Regular price 14,02€Offer price 14,02€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:CORA FEECora Fee Lift Hyaluronic Acid Ampoule Treatment, 14 x 2ml
Regular price 16,82€Offer price 16,82€ Regular priceUnit price 600,71€ pro l -
Sold outProvider:CORA FEECora Fee Aqua di Mare Complex, moisturizing gel, 14 x 2ml ampoules
Regular price 17,62€Offer price 17,62€ Regular priceUnit price 629,29€ pro l -
Sold outProvider:CORA FEECora Fee Antioxidant Complex, 14 x 2ml ampoules
Regular price 17,57€Offer price 17,57€ Regular priceUnit price 627,50€ pro l -
Sold outProvider:CORA FEECora Fee Vital-Extrem Complex, 14 x 2ml ampoules
Regular price 19,06€Offer price 19,06€ Regular priceUnit price 680,71€ pro l -
Sold outProvider:CORA FEECora Fee Sensitive Complex, 14 x 2ml ampoules
Regular price 16,08€Offer price 16,08€ Regular priceUnit price 574,29€ pro l -
Sold outProvider:CORA FEECora Fee Retinol & Vitamin Lifting Ampoules, 14 x 2ml
Regular price 18,46€Offer price 18,46€ Regular priceUnit price 659,29€ pro l -
Sold outProvider:CORA FEECora Fee Black Orchid Ampoules, Anti-Age Lifting, 14 x 2ml
Regular price 26,99€Offer price 26,99€ Regular priceUnit price 963,93€ pro l -
Sold outProvider:CORA FEECora Fee Coenzym Q10 Ampoules, 14 x 2ml
Regular price 17,66€Offer price 17,66€ Regular priceUnit price 630,71€ pro l -
Sold outProvider:PAUL HARTMANNHartmann MC Skin® Zinc Oxide Cream, 200ml
Regular price 7,90€Offer price 7,90€ Regular priceUnit price 39,50€ pro l -
Sold outProvider:ASAM KOSMETIKAsam skin care set with hyaluron serum, eye cream and day cream
Regular price 23,96€Offer price 23,96€ Regular priceUnit price pro
The selection of cosmetics equipment includes different utilities and electrical devices for skin and body care, pedicure or manicure. The available nail care sets, footbaths and other diverse electrical cosmetics devices are suitable for professional use e.g. in beauty parlors as well as for private use.
We are happy to provide our customers in Germany with non-binding advice on the topic of "Cosmetics Equipment"
You can reach us by phone during our opening hours at
02368 89 89 779 (Mon-Fri, 09:00 - 12:30)
Or via our