MEDICALCORNER24
-
Sold outProvider:MEDICALCORNER241 Set Hot and Cold Compress, microwave, all sizes
Regular price 19,94€Offer price 19,94€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:MEDICALCORNER24Hot and Cold Compresses, 8 x 13 cm, 500 items, individually wrapped
Regular price 481,95€Offer price 481,95€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:MEDICALCORNER24Hot and Cold Compresses 5 Pieces 8 x 13 cm with 5 Nonwoven Cases
Regular price 6,62€Offer price 6,62€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:MEDICALCORNER2425x Hot and Cold Compresses 8 x 13 cm including 25 Nonwoven Fabric Cases
Regular price 32,53€Offer price 32,53€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:MEDICALCORNER242x Hot and Cold Compresses 8x13 cm with 2 Nonwoven Cases
Regular price 2,67€Offer price 2,67€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:MEDICALCORNER24Medicalcorner24 Grid Tapes – Cross Patches, 18 sheets in 3 sizes, blue
Regular price 12,24€Offer price 12,24€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:MEDICALCORNER24Medicalcorner24 Grid Tapes – Cross Patches, 18 sheets in 3 sizes, beige
Regular price 12,05€Offer price 12,05€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:MEDICALCORNER24Medicalcorner24 Grid Tapes – Cross Patches 2.7 x 2.1 cm, 18 Sheets, 2 Patches, 3 Colours
Regular price 9,33€Offer price 9,33€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:MEDICALCORNER24Medicalcorner24 Grid Tapes – Cross Patches 5.2 x 4.4 cm, 18 Sheets, 2 Patches, 3 Colours
Regular price 9,23€Offer price 9,23€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:MEDICALCORNER24Isopropanol 99,9% isopropyl alcohol, 3 x 1 litre bottle
Regular price 28,15€Offer price 28,15€ Regular priceUnit price 9,38€ pro l -
Sold outProvider:MEDICALCORNER24Isopropanol 99,9% isopropyl alcohol, 5 x 1 litre bottle
Regular price 45,13€Offer price 45,13€ Regular priceUnit price 9,03€ pro l -
Sold outProvider:MEDICALCORNER24Isopropanol 70% isopropyl alcohol, 5 x 1 litre bottle
Regular price 39,00€Offer price 39,00€ Regular priceUnit price 7,80€ pro l -
Sold outProvider:MEDICALCORNER24Non Woven Adhesive Plaster Plaster Dispenser Refill, 4 sizes
Regular price 7,15€Offer price 7,15€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:MEDICALCORNER24Instant Cold Compress, no pre-cooling necessary, 15 x 25 cm, 60 items
Regular price 90,42€Offer price 90,42€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:MEDICALCORNER24Hot and Cold Compress, gel, microwave, 7,5x52 cm, 10 items
Regular price 23,14€Offer price 23,14€ Regular priceUnit price pro
We are happy to provide our customers in Germany with non-binding advice on the topic of "MEDICALCORNER24"
You can reach us by phone during our opening hours at
02368 89 89 779 (Mon-Fri, 09:00 - 12:30)
Or via our