0
-
Sold outProvider:SCHÜLKEOctenisept® wound disinfection by Schülke, colorless, painless, 50 ml
Regular price 7,57€Offer price 7,57€ Regular priceUnit price 151,40€ pro l -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke Octenilin® Wound Gel, Pain-Free, 250 ml
Regular price 108,97€Offer price 108,97€ Regular priceUnit price 435,88€ pro l -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke octenilin® Wound Gel, humidification cleaning, pain-free, 20ml
Regular price 12,54€Offer price 12,54€ Regular priceUnit price 627,00€ pro l -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke octenisept® wound gel, protective layer, burns, 20 ml tube
Regular price 4,97€Offer price 4,97€ Regular priceUnit price 248,50€ pro l -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke octenilin® wound irrigation, humidification, cleaning, 350ml
Regular price 15,80€Offer price 15,80€ Regular priceUnit price 45,14€ pro l -
Sold outProvider:SCHÜLKEOctenisept® wound disinfection by Schülke, colorless, painless, 100 ml
Regular price 9,93€Offer price 9,93€ Regular priceUnit price 99,30€ pro l
We are happy to provide our customers in Germany with non-binding advice on the topic of "schülke Wunddesinfektion "
You can reach us by phone during our opening hours at
02368 89 89 779 (Mon-Fri, 09:00 - 12:30)
Or via our