schÜlke
-
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke Set 10x1000ml desderman® hyclick with Vario dispenser
Regular price 107,35€Offer price 107,35€ Regular priceUnit price 10,74€ pro l -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke Set 10x1000ml desmanol® care hyclick, Vario dispenser
Regular price 118,19€Offer price 118,19€ Regular priceUnit price 11,82€ pro l -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke Set 10x1000ml esemtan® Wash Lotion hyclick, Vario dispenser
Regular price 92,65€Offer price 92,65€ Regular priceUnit price 9,27€ pro l -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke Set esemtan® Wash Lotion 20x500ml hycklick, Variodispenser
Regular price 126,41€Offer price 126,41€ Regular priceUnit price 12,64€ pro l -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke Set sensiva® Wash Lotion 10x1000ml, hyclick with wall mount
Regular price 53,17€Offer price 53,17€ Regular priceUnit price 5,32€ pro l -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke Set sensiva Wash Lotion 10x1000ml, hyclick Vario dispenser
Regular price 72,77€Offer price 72,77€ Regular priceUnit price 7,28€ pro l -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke Set sensiva® Wash Lotion 20x500ml, hyclick with wall mount
Regular price 77,82€Offer price 77,82€ Regular priceUnit price 7,78€ pro l -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke Sieve Insert For 30 L Disinfection Baths, 1 pc
Regular price 63,84€Offer price 63,84€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke sm2 wall dispensers, disinfectant, soap, lotion, sizes
Liter:Regular price From 52,69€Offer price From 52,69€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke SM2 Drip Tray With Holder For Disinfectant Dispenser
Regular price 40,05€Offer price 40,05€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke Spray head for spray disinfectants 500/1000 ml bottle
Regular price 6,01€Offer price 6,01€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke terralin® protect surface disinfectant, concentrate, sizes
Liter:Regular price From 21,32€Offer price From 21,32€ Regular priceUnit price 10,66€ pro l -
Sold outProvider:SCHÜLKE
Schülke thermosept X·tra enz.cleaner 5 l KA
Regular price 36,67€Offer price 36,67€ Regular priceUnit price pro23,71€ -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke thermosept® ED, endoscopes disinfection, foaming, sizes
Liter:Regular price 59,34€Offer price 59,34€ Regular priceUnit price 11,87€ pro l -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke thermosept® ER endoscopy cleaning, enzymes, foam-inhibited, 5l
Regular price 44,52€Offer price 44,52€ Regular priceUnit price 8,90€ pro l
We are happy to provide our customers in Germany with non-binding advice on the topic of "schÜlke"
You can reach us by phone during our opening hours at
02368 89 89 779 (Mon-Fri, 09:00 - 12:30)
Or via our