schÜlke
-
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke Thermodent® Neutralizer, For Dental Use, 5 L
Regular price 32,93€Offer price 32,93€ Regular priceUnit price 6,59€ pro l -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke Neutralizer Thermosept® NKP, Phosphoric Acid, 2 Sizes
Liter:Regular price 28,60€Offer price 28,60€ Regular priceUnit price 4,77€ pro l -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke octeniderm® colorless skin antiseptic, 24 hrs. Effect sizes
Liter:Regular price From 8,39€Offer price From 8,39€ Regular priceUnit price 16,75€ pro l -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke octenidol® mouthrinse, chlorhexidine free, halitosis, sizes
Liter:Regular price 8,39€Offer price 8,39€ Regular priceUnit price 33,56€ pro l -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke octenilin® Wound Gel, humidification cleaning, pain-free, 20ml
Regular price 12,54€Offer price 12,54€ Regular priceUnit price 627,00€ pro l -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke octenilin® wound irrigation, humidification, cleaning, 350ml
Regular price 15,80€Offer price 15,80€ Regular priceUnit price 45,14€ pro l -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke octenisan® md nasal gel, humidification, cleaning, 6ml
Regular price 10,91€Offer price 10,91€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:SCHÜLKE10x Schülke octenisan® set washing lotion + nasal gel, decontamination
Regular price 154,50€Offer price 154,50€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke octenisan® washing gloves, MRE decontamination, 8 items
Regular price 5,45€Offer price 5,45€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke octenisan® wash lotion, mild, pH-neutral, skin / hair, sizes
Liter:Regular price From 2,43€Offer price From 2,43€ Regular priceUnit price 8,24€ pro l -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke Octenisept® mucous antiseptic, colorless, painless, sizes
Liter:Regular price 2,44€Offer price 2,44€ Regular priceUnit price 0,16€ pro l -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke octenisept® wound gel, protective layer, burns, 20 ml tube
Regular price 4,97€Offer price 4,97€ Regular priceUnit price 248,50€ pro l -
Sold outProvider:SCHÜLKEschülke optics® concentrate, 10 ml bottle
Regular price 9,81€Offer price 9,81€ Regular priceUnit price 981,00€ pro l -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke perform®, disinfectant concentrate, powder, bag
Regular price From 66,68€Offer price From 66,68€ Regular priceUnit price 27,78€ pro kg -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke Pursept® AF surface disinfectant, concentrate, lemon scent
Liter:Regular price 64,30€Offer price 64,30€ Regular priceUnit price 12,86€ pro l
We are happy to provide our customers in Germany with non-binding advice on the topic of "schÜlke"
You can reach us by phone during our opening hours at
02368 89 89 779 (Mon-Fri, 09:00 - 12:30)
Or via our