BODE
-
Sold outProvider:BODEBode Glow check, optical feedthrough control, incl. UV lamp, 1 set
Regular price 127,65€Offer price 127,65€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:BODEMeasuring cup (up to 250 ml), 1 pack
Regular price 2,24€Offer price 2,24€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:BODEBode Quick disinfectant wipes Bacillol® Wipes, cloths 90 o. Donor
Regular price 27,93€Offer price 27,93€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:BODEBODE sieve for disinfection tray, all sizes, 1 pack
Liter:Regular price From 23,40€Offer price From 23,40€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:BODEBode Sterillium Classic Pure hand desinfection 10x 1000ml, dosing pump
Regular price 77,65€Offer price 77,65€ Regular priceUnit price 7,77€ pro l -
Sold outProvider:BODEBode Sterillium Classic Pure hand desinfection 10x 500ml, dosing pump
Regular price 44,77€Offer price 44,77€ Regular priceUnit price 8,95€ pro l -
Sold outProvider:BODEBode Sterillium Classic Pure hand desinfection 2x 500ml, dosing pump
Regular price 9,68€Offer price 9,68€ Regular priceUnit price 9,68€ pro l -
Sold outProvider:BODEBode Sterillium Classic Pure hand desinfection 3x 500ml, dosing pump
Regular price 14,07€Offer price 14,07€ Regular priceUnit price 9,38€ pro l -
Sold outProvider:BODEUniversal spray head for 500 and 1000 ml, 1 pack
Regular price 4,57€Offer price 4,57€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:BODEWall bracket for Bacillol Tissues, 1 pack
Regular price 36,62€Offer price 36,62€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:BODEBODE Wall mount, hand disinfection, purification, Maintenance all sizes
Liter:Regular price From 6,45€Offer price From 6,45€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:BODEBODE X-Wipes fleece roll for surface disinfection, 1 roll, all sizes
Regular price From 3,55€Offer price From 3,55€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:BODEBODE X-Wipes dispenser, dispenser system from BODE, diff. Colors
Regular price From 5,11€Offer price From 5,11€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:BODEBODE Accessories, Eurodispenser 3, table clamp, wall plate, pipe clamp
Regular price 10,32€Offer price 10,32€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:BODEBODE- foot-spraying system, 1 pack
Regular price 799,00€Offer price 799,00€ Regular priceUnit price pro
We are happy to provide our customers in Germany with non-binding advice on the topic of "BODE"
You can reach us by phone during our opening hours at
02368 89 89 779 (Mon-Fri, 09:00 - 12:30)
Or via our