BODE
-
Sold outProvider:BODEBODE X-Wipes wall bracket, 1 pack
Regular price 24,59€Offer price 24,59€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:BODECutasept F Skin Disinfectant by Bode
Liter:Regular price From 1,56€Offer price From 1,56€ Regular priceUnit price 9,52€ pro l -
Sold outProvider:BODECutasept G Coloured Skin Disinfectant by Bode, 1 litre
Regular price 9,52€Offer price 9,52€ Regular priceUnit price 9,52€ pro l -
Sold outProvider:BODEDisinfectant wipes Mikrobac® Tissues from BODE, nonalcoholic, variants
Regular price From 6,57€Offer price From 6,57€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:BODEDisinfection tray by BODE, instrument processing, diff. Sizes
Liter:Regular price From 50,74€Offer price From 50,74€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:BODEDosing BODE Desomat®, type 800, K800, P800, Desomat 800 with display
Regular price From 3.019,29€Offer price From 3.019,29€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:BODEFlow-pack wall mount, 1 piece
Regular price 42,11€Offer price 42,11€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:BODESurface disinfectant Kohrsolin® FF by Bode, environmentally friendly
Liter:Regular price From 38,20€Offer price From 38,20€ Regular priceUnit price 7,34€ pro l -
Sold outProvider:BODESurface disinfectant Mikrobac® forte by Bode, gentle
Liter:Regular price From 52,70€Offer price From 52,70€ Regular priceUnit price 10,54€ pro l -
Sold outProvider:BODEGloss cleaner Dismofix® G Bode, surface cleaner, diff. Sizes
Liter:Regular price From 7,11€Offer price From 7,11€ Regular priceUnit price 7,11€ pro l -
Sold outProvider:BODEHartmann disinfection station, mobile, stainless steel
Regular price 427,99€Offer price 427,99€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:BODEHartmann Sterillium Hand disinfectant 10x 1000ml, dosing pump
Regular price 89,22€Offer price 89,22€ Regular priceUnit price 8,92€ pro l -
Sold outProvider:BODEHartmann Sterillium Hand disinfectant 10x 500ml, dosing pump
Regular price 42,98€Offer price 42,98€ Regular priceUnit price 8,60€ pro l -
Sold outProvider:BODEHartmann Sterillium Hand disinfectant 2x 500ml, dosing pump
Regular price 9,32€Offer price 9,32€ Regular priceUnit price 9,32€ pro l -
Sold outProvider:BODEHartmann Sterillium Hand disinfectant 3x 500ml, dosing pump
Regular price 13,53€Offer price 13,53€ Regular priceUnit price 9,02€ pro l
We are happy to provide our customers in Germany with non-binding advice on the topic of "BODE"
You can reach us by phone during our opening hours at
02368 89 89 779 (Mon-Fri, 09:00 - 12:30)
Or via our