bode
-
Sold outProvider:BODEaldehydic instrument disinfectants Korsolex® Extra von Bode
Liter:Regular price From 45,61€Offer price From 45,61€ Regular priceUnit price 22,81€ pro l -
Sold outProvider:BODEArmbar eurodispenser 2000.350 / 500 / 1000ml, 1 pack
Regular price 13,68€Offer price 13,68€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:BODEDrip tray for BODE Eurodispenser 1 plus 500ml and 1000ml, with bracket
Liter:Regular price From 53,92€Offer price From 53,92€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:BODECollection tray for Euro dispenser RX5 Touchless, 1 piece
Regular price 10,64€Offer price 10,64€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:BODEDrip tray for Eurodispenser 1 plus touchless 500ml / 1l, 1 pack
Regular price 62,42€Offer price 62,42€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:BODEDrain cock of BODE for 5 liter or 25 liter container, 1 pack
Liter:Regular price 4,83€Offer price 4,83€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:BODEBode Bacillol AF Surface Disinfectant, aldehyde-free
Liter:Regular price From 4,22€Offer price From 4,22€ Regular priceUnit price 8,44€ pro l -
Sold outProvider:BODEBaktolan balm pure, skin care emulsion by Bode, 350 ml bottle
Regular price 4,78€Offer price 4,78€ Regular priceUnit price 13,66€ pro l -
Sold outProvider:BODEBaktolan balm, skin care balsam by Bode, 350 ml
Regular price 4,79€Offer price 4,79€ Regular priceUnit price 13,69€ pro l -
Sold outProvider:BODEBaktolan vital, blood flow stimulating hydro-gel by Bode
Liter:Regular price 5,58€Offer price 5,58€ Regular priceUnit price 15,94€ pro l -
Sold outProvider:BODEBaktolin sensitive Wash Lotion for Skin and Hands
Liter:Regular price From 2,50€Offer price From 2,50€ Regular priceUnit price 4,23€ pro l -
Sold outProvider:BODEBode/Saraya SET 10x 1000ml Sterillium + Disinfect. Dispenser MDS-1000A
Regular price 189,64€Offer price 189,64€ Regular priceUnit price 18,96€ pro l -
Sold outProvider:BODEDrain cock, Desinfekionswanne 30 l, 1 pack
Regular price 8,94€Offer price 8,94€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:BODEBode Quick disinfectant wipes Bacillol tissue dispenser u. Refill
Regular price From 5,16€Offer price From 5,16€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:BODEBODE Bacillol® Zero Tissues XL, 80 wipes
Regular price 12,95€Offer price 12,95€ Regular priceUnit price pro
We are happy to provide our customers in Germany with non-binding advice on the topic of "bode"
You can reach us by phone during our opening hours at
02368 89 89 779 (Mon-Fri, 09:00 - 12:30)
Or via our