BODE
-
Sold outProvider:BODEBODE Bacillol® Zero Tissues XL, 80 wipes
Regular price 12,95€Offer price 12,95€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:BODEHartmann Sterillium Hand disinfectant 10x 1000ml, dosing pump
Regular price 89,22€Offer price 89,22€ Regular priceUnit price 8,92€ pro l -
Sold outProvider:BODECollection tray for Euro dispenser RX5 Touchless, 1 piece
Regular price 10,64€Offer price 10,64€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:BODEHartmann disinfection station, mobile, stainless steel
Regular price 427,99€Offer price 427,99€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:BODEBODE X-Wipes wall bracket, 1 pack
Regular price 24,59€Offer price 24,59€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:BODEDrip tray for Eurodispenser 1 plus touchless 500ml / 1l, 1 pack
Regular price 62,42€Offer price 62,42€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:BODEFlow-pack wall mount, 1 piece
Regular price 42,11€Offer price 42,11€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:BODELeaflet Dispensers Hygiene Tower, 1 pack
Regular price 36,77€Offer price 36,77€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:BODEWall bracket for Bacillol Tissues, 1 pack
Regular price 36,62€Offer price 36,62€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:BODEDerma Lite check box, 1 pack
Regular price 514,29€Offer price 514,29€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:BODEVisirub, 10 ml, 1 pack
Regular price 7,38€Offer price 7,38€ Regular priceUnit price 738,00€ pro l -
Sold outProvider:BODECutasept G Coloured Skin Disinfectant by Bode, 1 litre
Regular price 9,52€Offer price 9,52€ Regular priceUnit price 9,52€ pro l -
Sold outProvider:BODEArmbar eurodispenser 2000.350 / 500 / 1000ml, 1 pack
Regular price 13,68€Offer price 13,68€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:BODEBaktolan balm, skin care balsam by Bode, 350 ml
Regular price 4,79€Offer price 4,79€ Regular priceUnit price 13,69€ pro l -
Sold outProvider:BODEDrain cock, Desinfekionswanne 30 l, 1 pack
Regular price 8,94€Offer price 8,94€ Regular priceUnit price pro
We are happy to provide our customers in Germany with non-binding advice on the topic of "BODE"
You can reach us by phone during our opening hours at
02368 89 89 779 (Mon-Fri, 09:00 - 12:30)
Or via our