BODE
-
Sold outProvider:BODEBODE X-Wipes fleece roll for surface disinfection, 1 roll, all sizes
Regular price From 3,55€Offer price From 3,55€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:BODEBode Quick disinfectant wipes Bacillol tissue dispenser u. Refill
Regular price From 5,16€Offer price From 5,16€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:BODEDisinfectant wipes Mikrobac® Tissues from BODE, nonalcoholic, variants
Regular price From 6,57€Offer price From 6,57€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:BODEBode Quick disinfectant wipes Bacillol® Wipes, cloths 90 o. Donor
Regular price 27,93€Offer price 27,93€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:BODEBacillol AF Tissues, Flow Pack with 80 wipes
Regular price 10,13€Offer price 10,13€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:BODESterillium classic pure Hand Disinfectant Set by Bode, 5x 500 ml
Regular price 21,48€Offer price 21,48€ Regular priceUnit price 8,59€ pro l -
Sold outProvider:BODESterillium classic pure Hand Disinfectant Set by Bode, 3x 500 ml
Regular price 13,16€Offer price 13,16€ Regular priceUnit price 8,77€ pro l -
Sold outProvider:BODEBode Sterillium Classic Pure hand desinfection 10x 500ml, dosing pump
Regular price 44,77€Offer price 44,77€ Regular priceUnit price 8,95€ pro l -
Sold outProvider:BODEBode Sterillium Classic Pure hand desinfection 10x 1000ml, dosing pump
Regular price 77,65€Offer price 77,65€ Regular priceUnit price 7,77€ pro l -
Sold outProvider:BODEBode/Saraya SET 10x 1000ml Sterillium + Disinfect. Dispenser MDS-1000A
Regular price 189,64€Offer price 189,64€ Regular priceUnit price 18,96€ pro l -
Sold outProvider:BODEHartmann Sterillium Hand disinfectant 2x 500ml, dosing pump
Regular price 9,32€Offer price 9,32€ Regular priceUnit price 9,32€ pro l -
Sold outProvider:BODEHartmann Sterillium Hand disinfectant 10x 500ml, dosing pump
Regular price 42,98€Offer price 42,98€ Regular priceUnit price 8,60€ pro l -
Sold outProvider:BODEBode Sterillium Classic Pure hand desinfection 3x 500ml, dosing pump
Regular price 14,07€Offer price 14,07€ Regular priceUnit price 9,38€ pro l -
Sold outProvider:BODEBode Sterillium Classic Pure hand desinfection 2x 500ml, dosing pump
Regular price 9,68€Offer price 9,68€ Regular priceUnit price 9,68€ pro l -
Sold outProvider:BODEHartmann Sterillium Hand disinfectant 3x 500ml, dosing pump
Regular price 13,53€Offer price 13,53€ Regular priceUnit price 9,02€ pro l
We are happy to provide our customers in Germany with non-binding advice on the topic of "BODE"
You can reach us by phone during our opening hours at
02368 89 89 779 (Mon-Fri, 09:00 - 12:30)
Or via our