SCHÜLKE
-
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke hyclick®-Set, 20x 500ml desderman® + 1x dispenser
Regular price 132,06€Offer price 132,06€ Regular priceUnit price 13,21€ pro l -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke 20x 500ml desmanol® care hyclick® with wall mount
Regular price 134,27€Offer price 134,27€ Regular priceUnit price 13,43€ pro l -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke 20x500ml desderman® hyclick® with wall mount
Regular price 115,42€Offer price 115,42€ Regular priceUnit price 11,54€ pro l -
Sold outProvider:SCHÜLKE
octenisept® protect & repair cream, skin care, from Schülke, 50ml
Regular price 4,62€Offer price 4,62€ Regular priceUnit price 92,40€ pro l -
Sold outProvider:SCHÜLKEschülke optics® concentrate, 10 ml bottle
Regular price 9,81€Offer price 9,81€ Regular priceUnit price 981,00€ pro l -
Sold outProvider:SCHÜLKEMikrozid® Universal Liquid, surface disinfection, 1000ml dosage bottle
Regular price 13,48€Offer price 13,48€ Regular priceUnit price 13,48€ pro l -
Sold outProvider:SCHÜLKEOctenisept® wound disinfection by Schülke, colorless, painless, 100 ml
Regular price 9,93€Offer price 9,93€ Regular priceUnit price 99,30€ pro l -
Sold outProvider:SCHÜLKEMikrozid® power mop, mop holder, by Schülke
Regular price 43,62€Offer price 43,62€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:SCHÜLKEMikrozid® power mop, wall holder, by Schülke
Regular price 47,71€Offer price 47,71€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:SCHÜLKEMikrozid® power mop, Velcro pad, by Schülke
Regular price 2,97€Offer price 2,97€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:SCHÜLKEMikrozid® Sensitive Wipes Premium Maxi, disinfection wipes, Schülke, 80 pcs.
Regular price 10,75€Offer price 10,75€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:SCHÜLKEperform® Surface disinfection, powder, from Schülke, 900g
Regular price 24,94€Offer price 24,94€ Regular priceUnit price 27,71€ pro kg -
Sold outProvider:SCHÜLKEterralin® liquid rapid disinfection, ready for use, Schülke, 1000ml
Regular price 6,17€Offer price 6,17€ Regular priceUnit price 6,17€ pro l -
Sold outProvider:SCHÜLKEMikrozid® Sensitive Wipes Premium, disinfectant wipes, Schülke, 100 pcs.
Regular price 9,86€Offer price 9,86€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:SCHÜLKEmikrozid® universal wipes green line disinfection wipes, from Schülke
Regular price 10,07€Offer price 10,07€ Regular priceUnit price pro
We are happy to provide our customers in Germany with non-binding advice on the topic of "SCHÜLKE"
You can reach us by phone during our opening hours at
02368 89 89 779 (Mon-Fri, 09:00 - 12:30)
Or via our