SCHÜLKE
-
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke sensiva® protective cream, W / O, dye-/ fragrance free, 100 ml
Regular price 3,97€Offer price 3,97€ Regular priceUnit price 3,97€ pro l -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke Euro dispenser KHK, disinfectant, short sleeves, 1.000 ml
Regular price 74,75€Offer price 74,75€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke Dosing Pump for 1 Liter Eurobottles
Regular price 4,07€Offer price 4,07€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke Wipes Safe & Easy Bagless Dispenser System, 6x 130 Wipes
Regular price 81,28€Offer price 81,28€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke Wipes Safe & Easy Empty-Box, for Bag-In-Box-System, 10pcs
Regular price 94,84€Offer price 94,84€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke Skin Antiseptic Kodan® Tincture Forte Colorl., 40x6ml Ampoules
Regular price 64,10€Offer price 64,10€ Regular priceUnit price 267,08€ pro l -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke Hand Disinfectant Desmanol® Care, fragrance free, 1000 ml
Regular price 7,70€Offer price 7,70€ Regular priceUnit price 7,70€ pro l -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke Drip Tray For Hyclick® Preparations Dispenser, ABS Plastic
Regular price 6,28€Offer price 6,28€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke 500 ml Adapter For Hyclick® Disinfectant Dispensers
Regular price 6,28€Offer price 6,28€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke Hyclick® Disinfectant Dispenser, for 1 L Hyclick® Bottles
Regular price 24,57€Offer price 24,57€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke Clamp For SM2 Drip Tray Holder, Spare Part, 1 pc
Regular price 7,14€Offer price 7,14€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke SM2 Drip Tray With Holder For Disinfectant Dispenser
Regular price 40,05€Offer price 40,05€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke Thermodent® Neutralizer, For Dental Use, 5 L
Regular price 32,93€Offer price 32,93€ Regular priceUnit price 6,59€ pro l -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke Thermosept® NDR Disinfectant Cleaner, Aldehyde-Free, 20 L
Regular price 144,50€Offer price 144,50€ Regular priceUnit price 7,23€ pro l -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke Thermosept® PAA Additive Endoscope Disinfection, f. RDG-E, 5 L
Regular price 103,87€Offer price 103,87€ Regular priceUnit price 20,77€ pro l
We are happy to provide our customers in Germany with non-binding advice on the topic of "SCHÜLKE"
You can reach us by phone during our opening hours at
02368 89 89 779 (Mon-Fri, 09:00 - 12:30)
Or via our