SCHÜLKE
-
Sold outProvider:SCHÜLKEaspirmatic Cleaner and Instrument Disinfectant by schuelke, 2 litres
Regular price 23,39€Offer price 23,39€ Regular priceUnit price 11,70€ pro l -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke thermosept® ER endoscopy cleaning, enzymes, foam-inhibited, 5l
Regular price 44,52€Offer price 44,52€ Regular priceUnit price 8,90€ pro l -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke bottles doser, 20 ml tipping dosage for 2-liter bottles
Regular price 3,65€Offer price 3,65€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke aspirmatic® instrument disinfection, clean, dental, 2L
Regular price 27,02€Offer price 27,02€ Regular priceUnit price 13,51€ pro l -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke thermosept® NKZ neutralizer, citric acid, phosphate-free, 5 l
Regular price 21,21€Offer price 21,21€ Regular priceUnit price 4,24€ pro l -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke thermosept® SKS softener, sour, bedpans 5 kg
Regular price 21,41€Offer price 21,41€ Regular priceUnit price 4,28€ pro kg -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke body lotion esemtan® dry skin balm, 500 ml
Regular price 6,22€Offer price 6,22€ Regular priceUnit price 12,44€ pro l -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke esemtan® cleansing foam, odor-binding, germicidal, 500ml
Regular price 5,40€Offer price 5,40€ Regular priceUnit price 10,80€ pro l -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke desmanol® pure hand sanitizer with skin care, 100ml
Regular price 3,05€Offer price 3,05€ Regular priceUnit price 30,50€ pro l -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke octenilin® wound irrigation, humidification, cleaning, 350ml
Regular price 15,80€Offer price 15,80€ Regular priceUnit price 45,14€ pro l -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke octenisan® md nasal gel, humidification, cleaning, 6ml
Regular price 10,91€Offer price 10,91€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke octenisept® wound gel, protective layer, burns, 20 ml tube
Regular price 4,97€Offer price 4,97€ Regular priceUnit price 248,50€ pro l -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke octenilin® Wound Gel, humidification cleaning, pain-free, 20ml
Regular price 12,54€Offer price 12,54€ Regular priceUnit price 627,00€ pro l -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke sensiva® regeneration cream, rich care, panthenol, 50ml
Regular price 3,78€Offer price 3,78€ Regular priceUnit price 75,60€ pro l -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke hyclick® dispenser Vario, disinfectant dispenser
Regular price 27,65€Offer price 27,65€ Regular priceUnit price pro
We are happy to provide our customers in Germany with non-binding advice on the topic of "SCHÜLKE"
You can reach us by phone during our opening hours at
02368 89 89 779 (Mon-Fri, 09:00 - 12:30)
Or via our